چرا PMI (شناسایی مواد مثبت)؟

 

چرا PMI (شناسایی مواد مثبت)؟ سوism استفاده از مواد در واقع معمولتر از آن است که شما فکر می کنید. خواه این استنسیل ماشین باشد ، تمبر دستگاهی یا هر فرآیند دستی – این اتفاق می افتد ، و عواقبی هم در پی دارد. در صورت کشف مغایرت مواد ، باید تمام قطعات برای اطمینان از انطباق  درک گزارش های آزمایش میلبا مشخصات مشتری ، یک فرایند گران و زمانبر بدون بهره گیری از آنالایزرهای فلورسانس اشعه ایکس قابل حمل ، شناسایی مواد مثبت دقیق ، ارزان و غیر مخرب (PMI) آزمایش شوند. روش آزمون. چرا PMI (شناسایی مواد مثبت)؟

 

انواع الیاف کامپوزیتی

صنعت گزارش داده نشان می دهد که تا 3 درصد از مواد سرکش راه خود را به تجهیزات فرایند حیاتی است. چگونه اتفاق می افتد؟

 

قیمت ورق سیاه رول

گزارش آزمایش آسیاب (MTR) در طول چرخه خرید و عرضه به خطر افتاده است فولاد ضد زنگ 316 چیست

تعمیر و نگهداری در خارج از ساعات کاری معمول تحت بازرسی معمول نیست

برچسب گذاری یا علامت گذاری نادرست مواد در هنگام حذف تعمیر و نگهداری

عدم تأیید مواد قبل از نصب مجدد م componentلفه.

اگر هنوز به ضرورت شناسایی مثبت مواد (PMI) با استفاده از آنالیزهای فلورسانس اشعه ایکس قابل حمل در صنعت نفت و گاز اطمینان ندارید ، این دلایل را در نظر بگیرید.

قیمت تیرآهن اصفهان در مشهد

شبکه های خط لوله نفت و گاز ، از دیگر عوامل ، در معرض خرابی مکانیکی به دلیل افزایش سن و خوردگی هستند. وقتی این لوله ها ترک خورده و نشت می کنند ، نتایج می تواند فاجعه بار باشد. در بسیاری از موارد ، اندازه گیری ضخامت UT در مرز جوش ، از دست دادن شدید دیواره در اثر نوع آجدار ورق های فولادی خوردگی عمومی را نشان می دهد ، که نیاز به بازسازی اضطراری از جمله خاموش کردن کارخانه ، خرید موجودی جدید و جایگزینی تمام بخشها دارد ، همه با هزینه قابل توجهی. چرا PMI (شناسایی مواد مثبت)؟

قیمت میلگرد ابهر در مشهد

زیرساخت های پیری اغلب چالش آزمایش “درجا” یا PMI یکپارچه را برای تأیید مناسب بودن دارایی های موجود برای سرویس فراهم می کنند. طبق وب سایت اداره ایمنی خطوط لوله و مواد خطرناک (PHMSA) ، خطوط لوله ساخته شده از چدن و ​​فرفورژه از قدیمی ترین خطوط لوله انرژی ساخته شده در ایالات متحده هستند و به دلیل ماهیت تخریب آلیاژهای آهن ، سن بالاترین خطر را دارند. طراحی خطوط لوله و اتصالات لوله. (برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی پاسخگویی این تجزیه و تحلیل به تمام جنبه های خواستار آزمایش PMI یکپارچه با استفاده از PMI Retroactive PMI با استفاده از آنالایزر Thermo Scientific Niton XL5 XRF بخوانید) چرا PMI (شناسایی مواد مثبت)؟

قیمت تیرآهن اروپا در تهران

PHMSA همچنین خاطرنشان می کند که برخی از خطوط لوله فولادی بدون روکش ، معروف به خطوط لوله فولادی لخت ، هنوز هم در حال کار هستند. سن و عدم پوشش محافظ معمولاً خطوط لوله فولادی برهنه را در مقایسه با برخی دیگر از خطوط لوله و نامزدهای برنامه های جایگزینی تسریع شده ، با خطر بیشتری مواجه می کند. فولاد ، ماده معمول برای لوله ها ، به دلیل مقاومت استثنایی مشهور است اما اگر با فلزات دیگر آلیاژ نشود یا برای محافظت از مانع پوشانده نشود ، در برابر خوردگی و زنگ زدگی حساس است. انواع پوشش فلزی

اطمینان از ساخت لوله کشی و تجهیزات با آلیاژهای صحیح فلز یکی از راه های کمک به جلوگیری از خوردگی لوله است که می تواند منجر به خرابی مکانیکی شود. تأیید مواد فولادی آلیاژی درجا با استفاده از آنالایزرهای قابل حمل XRF تأیید می کند که مواد خریداری شده به درستی دریافت شده اند. QA / QC را برای ساخت در فرآیند ایجاد می کند. نیازهای کاربر نهایی محصولات خروجی را برآورده می کند و به شما اطمینان می دهد که اجزا و جوش های نصب شده با طراحی مهندسی و برنامه ای که برای آنها در نظر گرفته شده مطابقت دارد. چرا PMI (شناسایی مواد مثبت)؟

منظور از پیری فلز چیست