نکاتی که هنگام خرید تیرآهن باید بدانید

با توجه به کاربردی بودن قسمت تیر در پروژه های عمرانی و عمرانی ، باید قبل از خرید با دقت راهنمای خرید تیر را مطالعه کنید. تیر از یک بدنه یا تار و دو فلنج عمود بر بدنه تشکیل شده است. در بازار ایران تیرها را می توان به سه دسته اصلی تقسیم کرد:

منظور از پیری فلز چیست

تیرآهن IPE

تیرآهن یا خرد کردن سبک  تیرآهن بال گسترده یا خرد کردن شدید در اینجا چند نکته برای خرید تیرآهن آورده شده است.

قیمت میلگرد ابهر در مشهد

تفاوت بین تیرآهن و هاش

قیمت تیرآهن اروپا در تهران

ابتدا باید قبل از خرید راهنمای پرتو با تفاوت این دو بخش آشنا شوید. شکل کلی این دو بخش یکسان است. برای اکثر اندازه های انواع تیرهای متداول ، اندازه فلنج نصف قسمت است. با این حال ، از نظر سطح مقطع ، برای اکثر اندازه ها ، پین همان اندازه پین ​​است. مسلماً اگر اندازه آن بیش از 30 باشد ، بازه بال ها ثابت می مانند. به این ترتیب ، یک هش دارای بال وسیع تری نسبت به یک پرتو معمولی است.

قیمت پروفیل

علاوه بر این ، هاش های سبک و سنگین دارای ضخامت های مختلفی هستند و این اختلاف ضخامت باعث تفاوت وزن بادمجان های یک اندازه در مقایسه با این دو محصول می شود. هنگام خرید بسته نرم افزاری یا هش ، محصول مناسب را برای برنامه مورد نظر خود انتخاب کنید. البته استانداردهای دیگری نیز برای این محصولات وجود دارد که ذکر نشده است زیرا از اهمیت کمتری در بازار ایران برخوردار است. این شامل هش های بسیار سنگین و بسته های INP است. خرید تیرهای این استاندارد در مقادیر بسیار کم انجام می شود.نکاتی که هنگام خرید تیرآهن باید بدانید

جدول وزن تیرآهن

قیمت ورق سیاه رول

ضربدری نکته دیگری است که می توان در زمینه راهنماهای خرید تیرآهن به آن اشاره کرد. وزن مقطع به ابعاد و ضخامت آن بستگی دارد و هر شاخه از محصول را تعیین می کند. وزن استاندارد برای این بخش با توجه به جدول وزنی که طبق استاندارد تعیین شده محاسبه می شود. برای مشاهده این جدول ، روی پیوند Beam Stall Table کلیک کنید تا وزن و جزئیات ابعادی اندازه ها و سایزهای منظم هش را ببینید.

آشنایی با قیمت تیرآهن و انواع آن

در ایران ، هیچ وزن ثابتی روی تیرهای تولید شده وجود ندارد. وزن عرضی نزدیک به استاندارد استال متعلق به شرکت ذوب آهن است. به همین دلیل از تیرهای همجوشی به عنوان با کیفیت ترین محصولات خانگی یاد می شود.نکاتی که هنگام خرید تیرآهن باید بدانید

سازنده تیرآهن

قیمت ورق پلی کربنات اکریلیک

هنگام خرید تیر یا پروفیل استیل دیگر توجه به مارک سازنده بسیار مهم است. محصولات پرتو در سراسر کشور در چندین کارخانه تولید می شود. کارخانه های تولید فولاد اصفهان ، فیکو ، بناب تبریز ، آرین فولاد ، جهان و ماهان مشهورترین تولیدکنندگان تیرآهن در ایالات متحده هستند. همانطور که گفته شد ، از بین این مارک ها ، تیرهای همجوشی بیشترین دقت ابعادی و وزن را دارند. برای دیدن انواع تیرها و مارک های دیگر بر روی لینک کلیک کنید.

به همین ترتیب ، برای محصولات خرد شده یا تیرهای وسیع ، بیشتر محصولات موجود وارد می شود. تولید برش از تیرها دشوارتر است. هرچه ابعاد بال بزرگتر باشد ، خنک سازی محصول پس از غلتاندن دشوارتر است. اگر مقاطع به طور مساوی خنک نشوند ، برش های موضعی می توانند باعث جمع شدن و تاب خوردگی و تاب خوردن شوند.نکاتی که هنگام خرید تیرآهن باید بدانید

مشخصات تیرآهن

تاریخچه مصالح ساختمانی

خدماتی که تیم Ayromart می تواند آنها را بپذیرد و انجام دهد از دیگر موارد مهمی است که قبل از خرید مهار باید در نظر بگیرید. تیرهای کارخانه و پارچه های خرد شده در 12 متری به فروش می رسند. در مرحله کاربرد ، گاهی لازم است از طولی غیر از 12 متر استفاده شود. در این حالت ، برش دقیق تیر لازم است. برش پرتو را می توان در دو حالت گرمایش و سرمایش انجام داد.

قیمت نبشی

روش برش سرد در واقع با استفاده از گیوتین انجام می شود. این روش معمولاً در کارخانه های دارای دستگاه های قدرتمند استفاده می شود. بنابراین برشکاری پس از خرید خدمات کمکی و تیرهای برش معمولاً با کمک هوای گرم انجام می شود. در این حالت ، پرتو با کمک جریان هوا و شعله فشار بالا به دقت و ابعاد مورد نظر بریده می شود.

سرویس دیگری که می توانید پس از خرید مهار انجام دهید ، شبکه مهار است. انواع مختلفی از شبکه پرتو برای اهداف خاص وجود دارد. هدف اصلی شبکه کاهش وزن قاب فولادی است. متداول ترین نوع شبکه ، نوع لانه زنبوری است. در این روش یک حفره در مرکز ماتریس پرتو ایجاد می شود. تیر را از وسط برش دهید ، جابجا شوید و حفره جوشکاری ایجاد کنید و کار شما تمام است. با اتصال متقابل تیرها ، نیمی از ارتفاع اولیه تیر به محصول نهایی اضافه می شود.نکاتی که هنگام خرید تیرآهن باید بدانید

کم یاب ترین عناصر کدام نوع هستند