حداکثر پانچ ورق فلزی ، حداقل اعوجاج

حداکثر پانچ ورق فلزی ، حداقل اعوجاج

منظور از پیری فلز چیست

مشت های خوشه ای مبهم باعث کاهش سر و صدا در حین کار و همچنین تناژ مورد نیاز می شوند ، زیرا همه نوک پانچ های موجود در خوشه به یکباره به قطعه کار ضربه نمی زنند.

قیمت میلگرد ابهر در مشهد

در عوض ، نیمی از مشت ها ابتدا با قطعه کار تماس می گیرند و شروع به مشت زدن می کنند. نیمه دیگر تا نیمه اول حداقل 50 درصد از طریق ورق نمی رسد. حداکثر پانچ ورق فلزی ، حداقل اعوجاج این باعث کاهش استرس و پتانسیل تحریف می شود.

لوله گالوانیزه صنعتی سپاهان ۱ اینچ

توجه داشته باشید که بازرسی و نگهداری دقیق برای این ابزارها مهم است. از آنجا که ابزارهای پانچ کمی طولانی تر برای تکمیل چرخه پانچ به پایین می روند ، مستعد ابتلا به ابزار اضافی و ساییدگی در نقاط پانچ هستند.

قیمت تیرآهن اروپا در تهران

استراتژی های برنامه نویسی

به عنوان یک استراتژی کاهش اعوجاج اضافی ، شما همچنین می توانید از الگوی خوشه ای استفاده کنید که دارای فاصله دو و حتی چهار برابر است – و این جایی است که برنامه نویسی پانچ استراتژیک وارد تصویر می شود.

قیمت تیرآهن اصفهان در مشهد

بیایید بگوییم که شما یک الگوی دو فاصله هشت مشت در ابزار دارید و باید 24 سوراخ کوچک را بکشید ، به صورت گروهی در یک مربع که شش سوراخ در آن وجود دارد و چهار سوراخ پایین است. اولین ضربه خوشه شش سوراخ را سوراخ می کند. ابزار سپس روی پانچ های دسته دوم ، بین سوراخ هایی که قبلاً مشت شده بودند ، به سمت بالا می رود. سپس از همان الگوی برای ضربه سوم و چهارم پیروی می کند (شکل 5 را ببینید). حداکثر پانچ ورق فلزی ، حداقل اعوجاج

قیمت ورق سیاه رول

تعداد کمی از کارها دارای الگوهای سوراخ است که دقیقاً با الگوی موجود در پانچ خوشه مطابقت دارد و شما هرگز نباید برای تکمیل یک الگوی سوراخ از یک سوراخ موجود استفاده کنید ، بنابراین می توانید از یک ابزار پانچ تک برای سوراخ کردن سوراخ های باقی مانده استفاده کنید. همچنین می توانید از این استراتژی کاملاً با یک ابزار تک ضربه ای استفاده کنید. به دنبال مثال در شکل 5 ، ابزار سوراخ های شماره 1 را که ابتدا توسط 2 تا 4 دنبال می شود ، مشت می کند. حداکثر پانچ ورق فلزی ، حداقل اعوجاج

قیمت ورق پلی کربنات اکریلیک

 

این استراتژی باعث می شود تا شما مجبور نشوید یک خوشه محکم از سوراخ ها ، که می تواند فشار زیادی به مواد وارد کند و دوباره منجر به اعوجاج و تغییر شکل شود. سوراخ کردن هر سوراخ دیگر باعث جمع شدن تنش و فشردگی می شود که هنگام مشت زدن از ویژگی ها به صورت متوالی و در همان جهت اتفاق می افتد.

طراحی شهری: فولاد ضد زنگ در معماری مدرن

در واقع ، جهت کار می تواند بسیار مهم باشد. در هنگام مشت زدن به الگوهای سوراخ دار یا هر کار سخت سوراخی ، برنامه را تا حد ممکن دور کنید تا از گیره های مواد استفاده کنید  حداکثر پانچ ورق فلزی ، حداقل اعوجاج، سپس راه خود را به سمت گیره ها بکشید ، معمولاً در نزدیکی گلو اکثر پرس های پانچ C-frame. این به جبران کشش مواد کمک می کند. بیشتر کشش ها به دور از گیره های سفت و سخت و به سمت لبه ورق بدون لامپ اتفاق می افتد.

کم یاب ترین عناصر کدام نوع هستند

شکل 3

ابزارهای کاملاً هدایت شده نه تنها توسط ابزار ابزار ، بلکه توسط نوار نیز هدایت می شوند ، زیرا ترخیص کالا از گمرک نواری سخت تر از ترخیص قالب است. حداکثر پانچ ورق فلزی ، حداقل اعوجاج

 

برای نشان دادن ، شغلی را در نظر بگیرید که در آن باید دو ردیف سوراخ روی ورق ایجاد کنید که عرض آن 24 باشد. اندازه گیری از لبه قسمت نزدیک به گیره ها ، یک ردیف سوراخ ها باید 8 اینچ باشد و دیگری لازم است تا 16 اینچ باشد. علامت گذاری. شروع از 8 اینچ. ردیف نزدیک به گیره ها می تواند مشکلاتی ایجاد کند. هنگامی که دستگاه ردیف را مشت می کند ، مواد کمی کشیده می شوند. گیره ها سپس مواد را به پانچ ردیف در 16 اینچ منتقل می کنند. فقط اکنون ، آن سطر دقیقاً 16 از لبه نیست.

 

وقتی این مؤلفه را اندازه می گیرید ، می فهمید که ردیف دوم اکنون تقریباً کمی نزدیکتر از آن چیزی است که باید باشد. این به این دلیل است که گیره ها به موقعیت واقعی منتقل شده و واقعیت کشش مواد را به حساب نمی آورد. این تحمل تا زمانی که دستگاه ردیف های بیشتری از سوراخ های دور از گیره ها را سوراخ کند ، جمع می شود. حداکثر پانچ ورق فلزی ، حداقل اعوجاج

انواع اساسی فلزات در جدول تناوبی

برعکس ، اگر از گیره ها دور شوید و 16 اینچ را پانچ کنید. در مرحله اول ، بیشترین کشش از آن سطر تا لبه بدون لامپ ورق رخ می دهد. بنابراین وقتی ماشین ورق را به 8 اینچ منتقل می کند. ردیف ، موقعیت آن نسبت به ردیف اول دقیق است.

 

ویژگی های مطبوعات پانچ

برخی از ویژگی های برجک های خاص یا پرس پانچ از نوع ریلی می تواند به حداقل رساندن اعوجاج کمک کند. به عنوان مثال ، در حین کار معمولی ، نوک پانچ با سرعت کامل با قطعه کار تماس می گیرد. در بعضی از سیستم ها ، نوار چسب در حدود 0.040 اینچ است. بالای قطعه کار در طول سکته مغزی. این بدان معنی است که در طول سکته مغزی برگشت پانچ ، ورق می تواند به نوار ضربه بزند. این و عناصر مشابه عملکرد طبیعی می توانند در برنامه های حساس به اعوجاج مشکل ایجاد کنند.

قیمت انواع لوله

برای مقابله با این اثر ، برخی از حالت های عملکردی خاص ماشین قبل از رسیدن نوک پانچ به مواد ، از پایین نوار فشار می آورند. نوار چسب همچنان در طول چرخه پانچ فشار خود را به ورقه اعمال می کند ، تا زمانی که نوک پانچ سطح صاف شود و صاف شود.  حداکثر پانچ ورق فلزی ، حداقل اعوجاج

 

برخی از ماشین ها همچنین دارای یک ویژگی پانچ نرم هستند که در آن پانچ با سرعتی آهسته فرو می رود. پس از تماس با سطح ورق ، مقاومت را حس می کند و پانچ را با نیروی کافی به سمت پایین هدایت می کند تا به داخل مواد نفوذ کند.