قیمت ناودانی سپهر ایرانیان در تهران

به طور کلی 2 روش برای تولید  ناودانی ها وجود دارد :قیمت ناودانی سپهر ایرانیان در تهران

 1. روش پرسی
 2. روش فابریک

در روش تولید ناودانی به صورت پرسی فولاد را به کمک  دستگاهی به نام رول فرمینگ  شکل می دهند  و در نهایت به شکل ناودانی در می آورند  اما در روش دوم  از همان مرحله  ابتدایی تولید  محوصل به  صورت ناودانی از خط تولید خارج می گرد  و به دو صورت ناودانی سرد  و ناودانی گرم  دسته بندی می شود .قیمت ناودانی سپهر ایرانیان در تهران

قیمت ناودانی سپهر ایرانیان در تهران

استاندارد های تولید ناودانی

برای تولید قیمت ناودانی در تهران  استاندارد های متنوعی وجود دارد که از جمله  متداول ترین  این استاندارد ها :

که تفاوت این دو استاندارد با یک دیگر در تفاوت بال های آن ها می باشد.

 1. استاندارد UPE نشان‌ دهنده بال‌های موازی در ناودانی است و به با علامت اختصاری حرف C آن را نشان داده می شود .
 2. استاندارد UNP نشان دهنده بال‌های مخروطی شکل ناودانی بوده و با علامت اختصاری حرف U نشانه گذاری شده است.

قیمت ورق st37

قیمت ورق آهن کاویان سایت آهن رسان به نشانیhttps://ahanresan.ir/st37/  قیمت ورق st52 مشخصات ورق st52 قیمت آهن کیلویی قیمت ورق st52 اکسین اهواز قیمت قوطی آهن فروش ورق st52 در اصفهان خرید ورق st52 قیمت پلیت آهنی قیمت ورق st52 وارداتی قیمت ورق روغنی مشخصات ورق st52 قیمت ورق a283 قیمت st37 قیمت ورق آهن قیمت ورق اکسین در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

نکته :

دو استاندارد  گفته شده مخصوص کشور ایران می باشد و نوع  ان با  کشورهای مختلف متفاوت است  این  سبک  ناودانی ها به  صورت  6 متری و  12  متری تولید  و روانه  بازار می گردد.قیمت ناودانی سپهر ایرانیان در تهران

کاربرد ناودانی

ناودانی‌ها اگرچه شکل و طرح متفاوتی دارند و از جنس‌های مختلفی نیز تولید شده‌اند؛ اما از آن‌ها در موارد زیادی استفاده می‌شود که شامل موارد  زیر می باشد :

 1. ماشین آلات
 2. چارچوب
 3. ترمیم بناهای معماری
 4. ساختمان
 5. تجهیزات ساخت و ساز
 6. تشکیلات دریایی
 7. کاربرد در تیر و ستون های ساختمانی
 8. ساخت خرپاها
 9. اسکلت کامیون
 10. تجهیزات ساخت‌وساز

قیمت ناودانی آهن رسان به چه عواملی بستگی دارد

برای تولید ناودانی ها از جنس های مختلفی استفاده می شود اما به طور معمول آن را از :

 1. گالوانیزه
 2. آلومینیوم
 3. استیل ضد زنگ

تولید می کنند اما در نهایت  ناودانی آهنی یکی از پر مصرف ترین  نوع ناودانی ها می باشد. ناودانی های گالوانیزه نیز انواع  مختلفی دارند  که شامل :

 1. فولاد کربنی
 2. کمپوزیت پلیمری
 3. فولاد ضد زنگ

می باشد. هرکدام از این موارد  بسته به وزن و قیمتی که دارند  با یک دیگر متفاوت هستند  پس جنس و  وزن  ناودانی دو  معیار مهم  و تاثیرگذار بر قیمت ناودانی می باشد.قیمت ناودانی سپهر ایرانیان در تهران

انواع ناودانی

ناودانی ها از نظر شکل بال به 2  دسته  :

 1. شکل UPE
 2. شکل UNP

دسته بندی می شود که شکل بال ها در نوع  UPE صاف بوده و به شکل موازی قرار می گیرد اما در نوع UNP  به شکل مخروطی تعبیه شده اند. که هر دوی این ناودانی ها در دسته ناودانی های مشبک قرار دارد.

ناودانی های اروپایی

نوع دیگری از ناودانی ها وجود دارد که ناودانی اروپایی نامیده می شود و  آن را با  علامت  UNP نمایش می دهند فرق این ناودانی با دو مدل قبلی این است که مدل اروپایی ضخیم‌تر و سنگین‌تر بوده و در پروژه‌های بسیار بزرگ و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.قیمت ناودانی سپهر ایرانیان در تهران

انواع ناودانی‌ بر اساس شکل ظاهری

از نظر شکل ظاهری ناودانی ها در دو سبک :

 1. ساده
 2. مشبک

تولید می شوند و شکل ساده آن در ساخت  پل های باربری و  …مورد  استفاده قرار می گیرد. ناودانی های ساده در اندازه های  ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴و ۱۶ تولید  می شود که ارتفاع ان ها با یک  دیگر متفاوت  نیز می باشد اما به طور معمول ارتفاع  از 30 میلی‌متر تا ۴۰۰ میلی‌متر متغییر خواهد بود.از ناودانی‌هایی که شکل مشبک دارند، جهت تولید انواع قفسه‌های فولادی مورد  استفاده  قرار می گیرد.

نبشی و ناودانی چیست و کاربرد آن در صنعت

نبشی و ناودانی دو محصول بسیار پر کاربرد در صنعت ساخت و ساز محسوب می شوند و از لحاظ شکل ظاهری و کاربرد در صنعت تفاوت های بسیاری دارند.قیمت ناودانی سپهر ایرانیان در تهران

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

نبشی آهنی (angle steel)

پروفیل نبشی از دو ضلع عمود بر هم تشکیل شده است و در سازه های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول به شکل مرکب و منفرد در پروژه های ساختمانی مورد استفاده مهندسین و  معماران می باشد که این پروفیل L شکل یکی از مهمترین سازه های فولادی محسوب می گردد.

نبشی

روزنامه سپهر ایرانیان کارخانه نبشی سپهر ایرانیان کارخانه فولاد سپهر ایرانیان شماره تماس شرکت فولاد سپهر ایرانیان توسعه آهن و فولاد گل گهر قیمت ناودان گالوانیزه قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی اروپایی قیمت نبشی شیروانی در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.ir قیمت نبشی و قوطی آهن قیمت ناودانی شکفته قیمت ناودانی شماره ۱۴ قیمت نبشی آریان فولاد قیمت ناودانی تبریز کارخانه نبشی سپهر ایرانیان کارخانه فولاد سپهر ایرانیان در پیج اینستاگرام آهن رسان  شماره تماس شرکت فولاد سپهر ایرانیان قیمت ناودانی تیرچه قیمت ناودانی ۸ سبک قیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی شیروانی روزنامه سپهر ایرانیان قیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی تیرچه قیمت ناودانی تبریز در کانال قیمت گذاری واتساپ اهن رسان بهینه مهرگان قیمت ناودانی ۸ سبک قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی سنگین در خین عرب مشهد موجود است.

نامگذاری نبشی

هر محصول دارای دو بال بوده و از لحاظ شکل ظاهری این محصولات به دو دسته بال مساوی و بال نامساوی تقسیم می شود. برای نامگذاری آن ها از دو مشخصه طول و ضخامت بال ها استفاده می کنیم. این محصول با حرف L مشخص می شود و چنانچه دارای بال مساوی باشد اندازه بال پس از حرف L درج می شود و اگر بال ها نامساوی باشد پس از L ضرب دو طول بال ها را مشاهده می شود برای نمونه :

 1. بال مساوی L200
 2. بال نامساوی L100*200

می باشد.قیمت ناودانی سپهر ایرانیان در تهران