ساختارهای ضدزنگ آمریکا در حال رشد است

در آگوست سال 2019 ، Stainless Struktural برای افزایش ظرفیت و توسعه بیشتر تأسیسات در Conroe ، تگزاس ، در یک پروژه ساختمانی جدید کار خود را آغاز کرد.

قیمت میلگرد ابهر در مشهد

اکنون کامل شده ، این گسترش از جهات مختلف به نفع تیم ، جامعه و مشتریان ما خواهد بود.ساختارهای ضدزنگ آمریکا در حال رشد است

قیمت تیرآهن اروپا در تهران

سازه های ضدزنگ-هواپیمای بدون سرنشین-آمریکا-طلوع خورشید

قیمت پروفیل

اتاق رشد

در سال 2012 ، Stainless Strukturals عملیات آمریکای شمالی خود را از جکسونویل ، فلوریدا به یک پردیس 44 هکتاری در کانرو ، تگزاس منتقل کرد. با افزایش تقاضا برای پروفیل های سازه ای از جنس استنلس استیل ، مشخص شد که برای افزایش عرضه و تقویت بازار نیاز به یک مرکز تولید داخلی است. استراتژی این حرکت قرار گرفتن در مرکز برای تأمین آسان آمریکای شمالی و جنوبی و همچنین مجاورت با یکی از بزرگترین بندرهای ایالات متحده ، بندر هوستون بود.

قیمت تیرآهن اصفهان در مشهد

ردپای اصلی شامل 120،000 مرکز تولید SQ FT و 5000 SQ FT دفتر با طراحی انبار بود که اجازه می داد هر زمان که زمان آن فرا برسد در آینده گسترش یابد. نمی دانستیم که زمان زودتر خواهد آمد تا دیرتر. با سه شیفت در روز ، پنج روز در هفته ، تجارت به رشد خود ادامه داد و محصولات لیزر ذوب شده ما در صنایع معماری ، مهندسی و ساخت و ساز محبوب شدند.

قیمت ورق سیاه رول

سازه های ضدزنگ-در حال رشد در آمریکا

قیمت ورق پلی کربنات اکریلیک

با افزایش مداوم تقاضا و محصولات جدید در افق ، Stainless Strukturals تصمیم گرفت امکانات تولیدی خود را گسترش دهد. این پروژه خواستار 110،000 SQ FT اضافی از انبار شد و مجموع آن به 230،000 SQ FT رسید. ساخت و ساز در آگوست سال 2019 آغاز شد و ما گواهی اشغال خود را در 1 ژوئن سال 2020 دریافت کردیم.

طراحی شهری: فولاد ضد زنگ در معماری مدرن

این توسعه کارخانه نه تنها به سود Stainless Struktural ها بلکه به مشتریان و کلیه مصرف کنندگان پایین دستی آن نیز کمک خواهد کرد. فضای اضافی به ما امکان می دهد یک جوشکار لیزر الیاف جدید (حالت جامد) بیاوریم تا خط تولید دوم را به ما تحویل دهیم. با این ظرفیت افزایش یافته ، ما قادر خواهیم بود زمان های کوتاه تری را برای تأمین نیازهای مشتری و همچنین سایر مزایا ارائه دهیم. هدف ما ارائه بخشهای استاندارد از قبیل تیرها ، کانالها ، زاویه ها و سه راهی در طول 2 هفته در طول استاندارد از ابتدا تا انتها است.

طراحی شهری: فولاد ضد زنگ در معماری مدرن

لیزر جدید همچنین پارامترهای محدوده اندازه ما را افزایش می دهد و امکان انعطاف پذیری بالاتر هندسه های سفارشی و اشکال غیرمعمول را فراهم می کند.ساختارهای ضدزنگ آمریکا در حال رشد است

آشنایی با قیمت تیرآهن و انواع آن

خط تولید فولاد کربنی علاوه بر قابلیت های دیگر ما در این توسعه ، عمدتا برای کاربردهای معماری ، این امر به ما امکان می دهد پروفیل های فولادی گوشه دار را در درجه های A36 ، A572 یا سایر کربن تولید کنیم. این در حال تبدیل شدن به یک روند بسیار محبوب در دیوارهای پرده ای و پروژه های نوع سایبان است که در آن گوشه های تیز از نظر زیبایی با ظاهری معاصر خوشایند هستند. اطلاعات بیشتر در مورد خط کربن ما پس از تکمیل در ماه جولای در دسترس خواهد بود.

 

از دیگر ملحقات این تاسیسات می توان به پنج عدد جرثقیل 10 تنی برای تولید ، 100٪ روشنایی LED برای تمام ساختمان و ساختمان های داخلی و دفتر ، روشنایی داخلی ، یک غرفه در فضای باز با آشپزخانه و کوره برای استراحت و عملکرد کارمندان و سایر موارد دیگر اشاره کرد. امکانات. برای دیدن فیلم های ویدیویی از مراحل ساخت ، اینجا را کلیک کنید.ساختارهای ضدزنگ آمریکا در حال رشد است

بررسی قیمت ورق st52

اینجا وقتی شما به ما نیاز دارید

در Stainless Structurals ، ما به جامعه خود افتخار می کنیم. ما می خواهیم به افراد و مکانهایی که به ما کمک کرده اند به عنوان یک شرکت رشد کنیم ، بازگردانیم. توسعه ما منجر به 10 کارمند جدید شده است که با ادامه رشد ، برنامه برای 50 کارمند دیگر دارند. تیم ما اینجاست تا به شما در طراحی بعدی فولاد ضد زنگ یا کربن کمک کند. امروز برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.ساختارهای ضدزنگ آمریکا در حال رشد است