استفاده از انرژی خورشیدی برای تأمین انرژی ساختمان فلزی

 سیستم های حرارتی خورشیدی:

قیمت میلگرد ابهر در مشهد

در حالی که از گستردگی کمتری برخوردار است ، سیستم های حرارتی خورشیدی اغلب گزینه بهتری نسبت به سیستم های ولتایی خورشیدی هستند.سیستم های حرارتی خورشیدی به جای تولید برق ، از انرژی خورشیدی برای گرم کردن آب از طریق یک دیگ بخار و یک سیستم رادیاتور مانند استفاده می کنند که می تواند به راحتی با سیستم های موجود ترکیب شود.دو نوع سیستم حرارتی خورشیدی وجود دارد: سیستم پمپ با بازده بالا و سیستم لوله مبتنی بر خلا.سیستم پمپ آب را از طریق لوله های پشت بام پمپ می کند ، جایی که گرمای خورشید به طور طبیعی آب را گرم می کند.

قیمت تیرآهن اروپا در تهران

سیستم خلاuum گزینه کارآمدتری است که به جای پمپ و مبدل حرارتی از خلا استفاده می کند.هر دو سیستم هنگامی که سقف و بخاری آب به حداقل دمای تعیین شده می رسند ، روشن می شوند.با وجود محبوبیت کمتری ، سیستم های حرارتی خورشیدی بسیار کارآمد هستند و نسبت به یک سیستم ولتایی خورشیدی با دوره بازپرداخت کوتاه تر ، صرفه جویی در انرژی می کنند. پانل های آبگرمکن خورشیدی برای ساختمان های فلزی.استفاده از انرژی خورشیدی برای تأمین انرژی ساختمان فلزی

خرید میلگرد با محاسبه قیمت آن

تاکنون دیدیم که صفحات خورشیدی به گرما تبدیل می شوند و به الکتریسیته تبدیل می شوند. سیستم های حرارتی خورشیدی آب گرم و در آخر ، دیوارهای خورشیدی از انرژی خورشیدی برای گرم کردن هوا استفاده می کنند.دیوارهای خورشیدی با مجاری و کوره ها کار می کنند و گرمای حاصل از تابش خورشید بر روی یک دیوار رو به جنوب را جذب می کنند.

منظوراز فولاد کربن بالا چیست

دیوارهای خورشیدی هوای داخل را گرم می کنند و سپس هوا به طور طبیعی به یک واحد HVAC پشت بام برای گرم شدن خانه افزایش می یابد. دیوارهای خورشیدی همچنین به خوبی با سیستم های ساختمانی موجود کار می کنند.

برنامه های تشویقی دولت می تواند سیستم های انرژی خورشیدی را برای صاحبان املاک که در غیر این صورت انرژی خورشیدی را در نظر نمی گیرند عملی سازد.برای فعال کردن انرژی خورشیدی ، گزینه ای قابل دسترسی و مقرون به صرفه ، تعرفه های خوراکی ، و کمک های مالی و یارانه های دولتی برای ارائه تخفیف برای صاحبان املاک در نظر گرفته شده است.

آشنایی با قیمت ورق و انواع آن

از سال 2019 ، فرصت های اضافی برای صرفه جویی در هزینه و مشوق های خورشیدی عبارتند از:

3 نوع الگوهای مش و مکانهایی که مفید هستند

اعتبار مالیاتی سرمایه گذاری (ITC) – اعتبار مالیاتی دولت فدرال که به مشاغل و صاحبان خانه اجازه می دهد 30٪ از هزینه سیستم صفحه خورشیدی خود را منهای تخفیف های نقدی از مالیات خود کسر کنند.اعتبارات مالیاتی ایالتی – بسته به ایالت خود ، ممکن است اعتبارات مالیاتی اضافی را داشته باشید که به شما امکان می دهد بخشی از هزینه سیستم صفحه خورشیدی خود را از مالیات ایالت خود کسر کنید.تخفیفات نقدی – برخی از ایالت ها ، شهرداری ها ، شرکت های تاسیساتی یا سایر سازمان های انرژی خورشیدی برای نصب انرژی خورشیدی تخفیف نقدی با مدت محدود ارائه می دهند. اگر به موقع انجام شود ، این تخفیف ها می توانند 10-20٪ پس انداز فراهم کنند.گواهینامه های انرژی تجدیدپذیر خورشیدی (SREC) – برخی از ایالت ها از شرکت های برق نیاز دارند

آیا می دانید؟ چگونه فولاد از آهن ساخته می شود

تا حداقل درصد برق خود را از انرژی خورشیدی تولید کنند. بسته به ایالت شما ، شرکت های تاسیساتی انرژی خورشیدی شما را خریداری می کنند (معروف به SREC) و صدها تا هزاران دلار به درآمد سالانه شما اضافه می کنند.مشوق های مبتنی بر عملکرد (PBIs) – سیستم پرداختی که به صاحبان سیستم های انرژی خورشیدی اعتبار کیلووات در ساعت برای برق تولید شده توسط سیستم آنها ارائه می دهد.استفاده از انرژی خورشیدی برای تأمین انرژی ساختمان فلزی

بسته بندی قراضه

 

آشنایی با قیمت تیرآهن و انواع آن

منظور ازسقف ساخت فلز چیست:

پانل های ولتائیک خورشیدی ، سیستم های حرارتی خورشیدی و دیوارهای خورشیدی در کنار هر نوع سبک سقف ساخت فلز به خوبی کار می کنند.در مراحل اولیه برنامه ریزی حتماً با مهندس طراح ساختمان خود مشورت کنید تا اطمینان حاصل کنید که ساختمان شما از سیستم انرژی خورشیدی مورد نظر شما پشتیبانی می کند.در بسیاری از موارد ، سیستم های انرژی خورشیدی را می توان بدون در نظر گرفتن هزینه ساختمان فلزی ، در طراحی ساختمان ها گنجاند.CDMG ارائه دهنده خدمات کامل طراحی و ساخت برای پروژه های تجاری در مقیاس کوچک تا بزرگ است.تیم طراحان و مهندسان ما امروز آماده بحث در مورد ساخت و ساز ساختمان فلزی شما هستند.