استعلام قیمت ورق A283

قیمت ورق A283 آهن رسان

ورق آلیاژی A283 یکی از رایج ترین و پرکاربردترین ورق های فولادی در صنایع ساختمانی و تولیدی انواع مخازن و لوله قطعات ماشین آلات و غیره می باشد قیمت ورق فولادی معمولاً بر اساس وزن آن محاسبه می شود و استاندارد ساخت کارخانه و ویژگی‌های آن نیز بر قیمت تأثیر می گذارند بنابراین قبل از خرید ورق آلیاژی A283 حتماً در مورد انواع آن کیفیت استاندارد کارخانه سازنده و ویژگی های مد نظر خود تحقیق کنید. این یک برق صنعتی به شمار می‌رود و از آنجایی که کاربرد رایج آن در ساخت مخازن نگهدارنده و تحت فشار است، در بازار به نام ورق مخزنی و یا ورق آلیاژی مخزنی نیز شناخته می شود. در ادامه توضیحات کاملی در در مورد این محصول ارائه می‌دهیم با ما همراه باشید و در صورت نیاز به استعلام فوری قیمت روزانه انواع مقاطع فولادی از بخش تماس با ما با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

ورق آلیاژی A283 چیست

یکی از انواع ورق‌های فولادی صنعتی است که در کارخانه ها به روش نورد کاری گرم تولید می‌شود و در ترکیب شیمیایی آن دستکاری شده تا تعداد عناصر و میزان هر یک از آن‌ها طوری چیده شود که ورق دارای ویژگی های فنی به کار نیکی و فیزیکی مورد نظر صنایع وابسته باشد. فولاد آلیاژی فولادی است که در تعداد عناصر و میزان آن‌ها دستکاری شده است فولاد آلیاژی انواع مختلفی دارد و مهم‌ترین آن‌ها رامی توان به صورت زیر معرفی کرد.

کربن نقش مهمی در تغییر ویژگی های فنی انواع فولاد آلیاژی دارد این عنصر با ارزش با زیاد کم شدن ویژگی ها و خصوصیات فولاد را تغییر می‌دهد اما به طور کلی فولاد در هر نوعی که باشد میزان کربن آن کمتر از دو درصد می باشد. آیا می دانید چرا ورق آلیاژی اهمیت بالایی دارد؟ کاربرد ورق های آلیاژی در موارد خاص باعث شده تا این محصولات اهمیت ویژه‌ای داشته باشند اما در چه مواردی از این ورق های فولادی آلیاژی استفاده می شود؟ معمولاً در مواردی که لازم است فلزی یا فولادی در دماهای بسیار بالا و یا در دماهای بسیار پایین استفاده شود از ورق‌های آلیاژی برای ساخت قطعه مورد نظر استفاده می‌شود زیرا می‌توان ورق‌های آلیاژی را به‌گونه‌ای ساخت که در برابر دماهای بالا و یا پایین مقاوم باشند. همچنین در مواردی که لازم است در برابر زنگ زندگی هوا خوردگی نمک های دریای اسیدها و مواد شیمیایی مقاومت داشته باشند، کاربرد و اهمیت ورق های آلیاژی نمایان می شود. به علاوه استفاده از ورق آلیاژی در مصارفی که نیاز به استحکام و سختی بالا باشد نیز بسیار رایج است و همچنین از این ورق ها در صنایع قطعه سازی صنایع ساخت ابزار صنایع هواپیمایی پل سازی شهرسازی و راه سازی به مقدار زیادی استفاده می شود.

قیمت ورق A283

خصوصیات مکانیکی ورق A283 بسیار شبیه به خصوصیات مکانیکی ورق A516 است با این تفاوت که ورق ها A516 مقاومت بالاتری در برابر دما و گرما دارد و در شرایطی که نیاز به تاب آوری بالاتری است بیشتر کاربرد دارد. ورق مخزنی A283 در چهار استاندارد مختلف ساخته می شود که این استانداردها در مقدار کربن با هم تفاوت دارند این تفاوت در مقدار کربن مسلماً به تفاوت داشتن در ویژگی های فنی و مکانیکی تفاوت داشتند در قیمت و کاربرد نیز منتهی می‌شود. به استانداردهای ورق آلیاژی A283 اصطلاحاً گرید گفته می شود. گرید های ورق مخزنی به قرار زیر نام‌گذاری و نمایش داده می شود.

میزان عناصر تشکیل دهنده در این گرید ها به ترتیب ارائه می گردد.

گرید A:

گرید B: با همان عناصر و همان مقادیر با تفاوت اینکه مقدار عنصر کربن در این گروه برابر با هفده صدم درصد است.

گرید C: همانند گریل قبلی و مقدار عنصر کربن برابر با بیست و چهار صدم درصد است.

گرید D: با همان مقادیر و کربن بیست و هفت صدم درصد می باشد.

خرید ورق A283 آهن رسان

رایج ترین ورق فولادی آلیاژی مخزنی در خاورمیانه A283_Gr C است این ورق فولادی طبق استاندارد آمریکا دارای استحکام تسلیم ۲۰۵ مگاپاسکال و دارای تنش کششی بین ۳۰۸ تا ۵۱۵ مگاپاسکال می باشد. رایج ترین محصولات آن در ضخامت های بین ۶ تا ۱۵۰ میلی‌متر تولید می شود و عرض این محصولات معمولاً برابر با ۱۵۰۰ یا ۲۰۰۰ و یا ۲۵۰۰ میلی‌متر است. مهم‌ترین ویژگی ورق آلیاژی مخزن A283 استحکام کششی و قابلیت جوشکاری آن است. کارخانه‌های تولید کننده معتبر داخلی برای ورق آلیاژی A283 کارخانه فولاد مبارکه اصفهان کارخانه اکسین اهواز و کارخانه کاویان هستند. البته این محصول از کشورهایی مثل کره اوکراین بلژیک آلمان و روسیه نیز وارد می شود. همانطورکه می دانید ورق فولادی و بسیاری از محصولات فلزی و فولادی بازار بر اساس وزن خرید و فروش می‌شوند این محصولات در واقع به خاطر تفاوت در چگالی و تفاوت در ویژگی و کاربرد قیمت مختلف و متفاوتی نیز دارند احتمالاً شاهد نوسانات قیمت در بازار آهن بوده اید به خصوص در ماه های اخیر که تحت تأثیر نوسان قیمت ارز دلار نفت و اتفاقات سیاسی مهم منطقه و جهان قیمت آهن آلات به ویژه ورق‌های فولادی و ورق فولادی آلیاژی وارداتی دچار افزایش شدید قیمت شدند. در صورتی که نیاز به خرید ورق آلیاژی عادی ۱۸۳ هستید می توانید برای استعلام قیمت فوری انواع ورق فولادی و مشاهده قیمت‌های روزانه ورق‌های آلیاژی سایت ما را بررسی بفرمایید همچنین در شبکه های اجتماعی به صورت روزانه قیمت های لحظه ای اعلام می گردد شما می توانید پایین ترین قیمت را با صرف کمترین وقت از طریق کارشناسان فروش ما دریافت نمایید.

ورق 

ورق a283 آهن رسان چیست قیمت ورق a283 gr c قیمت ورق  موجود در کارخانه آهن رسان st52 وارداتی قیمت ورق a516 قیمت ورق سرد فولاد قیمت ورق روغنی قیمت ورق گیلان قطعات قیمت ورق ابعادی  قیمت ورق روغنی آهن ورق a283 چیست قیمت ورق a283 gr c استعلام قیمت ورق آهن در آهن رسان  قیمت جهانی ورق روغنی قیمت ورق st52 نمودار قیمت ورق سیاه قیمت ورق گرم فولاد مبارکه قیمت ورق st52 قیمت ورق a283 gr c استعلام قیمت ورق آهن نمودار قیمت ورق سیاه قیمت ورق روغنی آهن رسان  ورق st52 کاویان ورق آلیاژی st52 قیمت ورق کربن  قیمت ورق st52 وارداتی قیمت ورق سرد فولاد قیمت ورق گیلان قطعات قیمت ورق روغنی 70 قیمت جهانی ورق روغنی ورق  در کانال واتساپ آهن رسان st52 3 قیمت ورق ابعادی نمودار قیمت ورق روغنی ورق a283 چیست قیمت ورق a283 gr c آهن قیمت ورق آهن قیمت ورق a516 قیمت آهن کیلویی قیمت قوطی آهن در آهن رسان و قیمت آهن ایران است.

قیمت ورق A283

مهم‌ترین کاربرد های ورق آلیاژی A283

این محصول فولادی در ساخت سازه اسکلت ساختمان و سازه های عمرانی کشتی سازی اسکلت سازی قطعات ماشین در صنایع پتروشیمی نفت و گاز به عنوان مخزن و لوله در ساخت دیواره ماشین آلات در ساختمان سازی ساخت ادوات صنعتی فلزی و استوانه های نگهداری انبار نفت برای ساخت انواع تیر هاش تیر ورق های مورد استفاده در پل سازی و راهسازی ساخت ستون های نگه‌دارنده برای کلیه سازه های فلزی سنگین ساخت دکل جرثقیل مورد استفاده قرار می گیرد.